Przedsiębiorcze i odważne - spotkanie kobiet. Zdobywaj wiedzę, poszerzaj kompetencje – rozwijaj się razem z nami! Menagerki dzielą się praktyczną wiedzą biznesową, z zakresu sprzedaży, komunikacji, motywacji, rozwoju osobistego.

Ewa Piotrowska
Dyrektor sprzedaży, menager zespołu

Założycielka i osoba odpowiedzialna za koncepcje Przedsiębiorcze i Odważne. Od 15 lat na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w różnych spółkach. Jestem praktykiem z zakresu sprzedaży, skutecznej komunikacji z klientem i budowania społeczności biznesowej. Od 20 lat aktywnie sprzedaje, a także buduje zespoły sprzedażowe. Tworzę strategię sprzedażowe i wdrażam nowe produkty na rynek. Motywuję, inspiruję i uczę aktywnego działania, wszystkich, którzy chcą więcej sprzedawać i osiągać lepsze efekty biznesowe. Sprzedaż to moja praca i pasja. Jestem aktywnym dyrektorem sprzedaży z konwersją 53% pozyskanych klientów. Prowadzi platformę szkoleniową Biznesowe DNA sprzedaż. Organizowałam kilka eventów biznesowych dla firm, z którymi pracowałam. Pasjonatka relacji i łączenia kontaktów międzyludzkich.

Ewa Nowak-Iskra
Dyrektor Regionu Dolnośląskiego BGK.

Współzałożycielka "Przedsiębiorcze i odważne". Managerka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Z sektorem bankowym związana od ponad 20tu lat. W tym czasie kierowała zespołami bankowości korporacyjnej odpowiedzialnymi za relacje z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami w największych instytucjach finansowych w Polsce. Obecnie stoi na czele Regionu Dolnośląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego z siedzibą we Wrocławiu. Realizuje misję BGK uczestnicząc w inwestycjach i inicjatywach ważnych z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Dolnego Śląska łącząc środowiska samorządowe, przedsiębiorców i świat nauki. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu o specjalności studia europejskie, MBA na Wielkopolskiej Szkole Bankowej oraz IESE Business School.

Anna Sobczak
Psycholog i certyfikowany Life i Business Coach

Przez 20 lat pracowała w różnych korporacjach w departamentach sprzedaży i rozwoju biznesu, po czym zdecydowała się zostać psychologiem i certyfikowanym Life & Business Coachem Teraz wspiera Klientów w osiąganiu ich celów i poprawianiu wyników. Znajomość psychologii i technik coachingowych w połączeniu z doświadczeniem zawodowym, a także osobiste doświadczenie w relacjach międzyludzkich, pozwala jej zapewnić Klientom optymalne wyniki współpracy.

WIOLA SAMBORSKA Manager CEE Hydropolis

Specjalistka i trenerka ds. komunikacji marketingowej i public relations. Była dyrektorką Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Wcześniej kierowała działem komunikacji i biurem prasowym Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Przez ponad siedem lat dyrektorka Biura Promocji oraz rzeczniczka prasowa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Za prowadzoną działalność wielokrotnie nagradzana, m.in. prestiżowym wyróżnieniem “proMYK” (pierwszy w Polsce projekt “Promocja i edukacja poprzez kulturę”). Współautorka projektu “Model of Community Promotion”, nagrodzonego w konkursie EUPRIO AWARD za najlepsze przedsięwzięcie public relations, realizowane przez specjalistów ze szkół wyższych. Związana również z branżą finansową, gdzie – jako pełnomocniczka Zarządu ds. PR i szefowa działu marketingu – odpowiadała m.in. za wprowadzenie na rynek marki Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej.

Kamila Szado - prowadząca spotkania
i koordynator kontaktu uczestniczkami

Od 14 lat odpowiedzialna za aktywną sprzedaż B2B i opiekę nad klientem biznesowym. Od początku kariery zawodowej związana z pracą w korporacjach gdzie zarządzała zespołami sprzedażowymi. Obecnie pracuje w jednej ze spółek Grupy Impel zajmującej się outsourcingiem usług kadrowo-płacowych i księgowych. Jest cierpliwym słuchaczem i każdy może liczyć na jej pomoc i dobrą radę.

TY.....
Jesteś praktykiem biznes, masz ciekawe doświadczenia zawodowe,
którymi chcesz się podzielić?